Santuoka

Dėl santuokos registravimo Turkijoje, kai santuoka sudaryta Turkijoje. Po vestuvių, gavus “evlilik cüzdanı“ reikia palaukti kokią savaitę ar 10 dienų, kol suvaikšto visa informacija ir tuomet informacija turėtų matytis e-devlet sistemoje. Papildomai rekomenduojama nueiti į Nüfus Müdürlüğü pasitikrinti, ten išduodamas dokumentas, kuriame parašoma, kad žmonės yra susituokę ir jiems priskirtas Turkijos adresas (šio gali prireikti ikametui migracijos skyriuje).

Užsienietis privalo pristatyti dokumentą, patvirtinantį, kad jis/ji nėra susituokę kitoje valstybėje. Tai gali būti daroma LR ambasados Turkijoje pagalba. Turėkite omeny, kad procesas gali užtrukti kiek ilgiau. Prieš darydami pavedimą ambasadai turėkite Turkijoje registruotą adresą, kurį reikės pateikti bankui.

Po santuokos sudarymo Turkijoje galima išsiimti ir tarptautinį konvencinį santuokos pažymėjimą. Jo nereikia nei versti, nei apostiliuoti ir su juo įregistruojama santuoka Lietuvoje.

Nepamirškite, kad bus daromi privalomi kraujo tyrimai valstybinėse ligoninėse.

Naudingos nuorodos:

Nüfus Müdürlüğü https://www.turkiye.gov.tr/nufus-ve-vatandaslik-isleri-genel-mudurlugu

E-Devlet https://giris.turkiye.gov.tr/Giris/

LR ambasada Turkijoje https://tr.mfa.lt/

Civilinės būklės akto įrašo išrašo išdavimas (Lietuvoje) . Čia galima įregistruoti ir užsienyje sudarytą santuoką (online), prieš tai iš  Nüfus Müdürlüğü gavus B formul tarptautinį išrašą. Taip informacija atsispindės elektroniniuose valdžios vartuose. Dėl išrašo išdavimo Lietuvoje spauskite šią nuorodą

 

1 mintis apie “Santuoka

  1. Sveiki. O gal kas nors galėtų išsamiau patarti kaip per E-Devlet sistemą užsisakyti B Formul tarptatutinį išrašą, liudijantį santuokos sudarymą? usu su vyru nei vienas nekalbame turkiškai, bet jis turi leidimą čia gyenti, todėl gali prisijungti prie sistemos, tačiau nei vienas nežinome, kur ką tiksliai reiktų spausti, kaip pateikti prašymą per savo paskyrą.Būčiau labai dėkingą už pagalbą – galite rašyti tiesiai e-mailu sokolovaite@gmail.com .

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s