TLB pirmininkei įteiktas lituanistinių studijų pažymėjimas

Prieš kelias dienas Klaipėdos universitete pasibaigė dvi savaites trukę lituanistinės studijos mokytojams iš užsienio šalių lietuviškų mokyklų. Studijų pažymėjimus gavo keturiolika mokytojų iš devynių pasaulio šalių. Studijose dalyvavo ir lietuviškos mokyklėlės Turkijoje “Vaivorykštė“ mokytoja, Turkijos lietuvių bendruomenės pirmininkė Elena Malašauskaitė. Tai buvo kvalifikacijos kėlimo kursai ir dažna mokytoja atvyko su savo vaikais. Kol mokytojos klausėsi paskaitų, vaikai taip pat turėjo veiklos. Lituanistines studijas užsienio lituanistinių mokyklų mokytojams remia Švietimo mainų paramos fondas.
Dovilų etninės kultūros centre vyko keturios edukacijos ir praktiniai užsiėmimasi: susipažinimas su tautiniais muzikos instrumentais, sodų gamyba, tautiniai šokiai ir žvakių gamyba.
Klaipėdos pilies muziejuje studijų dalyvės atkurtoje šiaurinėje kurtinoje apžiūrėjo archeologijos ekspoziciją „Kurtina“, kurioje eksponuojama apie 5 tūkstančių radinių kolekcija bei sukurta senosios Klaipėdos istorijos rekonstrukcija nuo XIII iki XVIII a.
Paskaitas skaitė psichologė Žieda Mažeikatė-Gilienė ir analizavo atskirus atvejus, bei davė daug naudingų patarimų, kaip motyvuoti vaikus mokytis lietuvių kalbos.
Buvo lankomasi Juodkrantėje, palangoje bei Nidoje.
Elena Malašauskaitė parsiveža daug naujų žinių, gerosios patirties ir teigiamų emocijų.


Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s