Turkijos lietuvių protmūšis drauge su tautiečiais Švedijoje

Ką tik pasibaigė šventinis “Protų mūšis“ Turkijoje, kuris suteikė daug gerų emocijų, azarto. Prireikė papurtyti atmintį ir žinias, pamiklinti pirštus renkantis atsakymą. Prisiminėme ir Lietuvos istoriją, kultūrą.

Šio žaidimo dėka buvome drauge ne tik esantys ir išsibarstę po visą Turkiją, tačiau taip pat viešintys Lietuvoje bei gyvenantys Švedijoje. Idėja gimusi ir brandinta Turkijoje, padedant Švedijos jaunimo bendruomenei, buvo sėkmingai įgyvendinta. Visai nesvarbu, kad mus skiria tūkstančiai kilometrų ir laiko skirtumas, tačiau buvome drauge čia – “Protų mūšyje“. Tariame ačiū LR ambasadai Turkijoje už idėją, paramą ir įsteigtus prizus, Švedijos jaunimo bendruomenei už žaidimo įgyvendinimą ir Marijai už puikų vedimą. Taip pat tariame ačiū visiems tautiečiams, dalyvavusiems žaidime. Jautėsi bendruomeniškumo dvasia ir pagalba užstrigus ryšiui ar išmaniesiems įrenginiams, ypač atsiskleidusi azartiškai renkant penktąjį laimėtoją. Sveikiname Valeriją, Agnę, Editą, Liną, Kristiną, Renatą, Vaidą ir Gintarę.


2 mintys apie “Turkijos lietuvių protmūšis drauge su tautiečiais Švedijoje

  1. Sveiki!
    Pasaulio lietuvių protmūšių lyga organizuoja žaidimą užsienio lietuviams!
    Data dar derinama, tačiau tikėtina, kad jis įvyks vasario pabaigoje. Jei jūsų mieste yra tautiečių, besidominčių protmūšiais, maloniai kviečiame dalyvauti!
    Žaidimas bus komandinis, nemokamas ir vyks internetu (online).
    FB “Pasaulio lietuvių protmūšių lyga “

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s